SFE5020B-150M-F-HF
MFR.Part #
SFE5020B-150M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464110
Package
SMD,5x5mm
Description
1.3A 1.4A 15uH 164mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS