SFE4030A-6R8M-F-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFE4030A-6R8M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464075
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 117mΩ 2.4A 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS