SFE4030A-4R3M-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-4R3M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464073
Package
SMD,4x4mm
Description
2.1A 2.95A 4.3uH 74mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS