SFE4030A-330M-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-330M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464082
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 33uH 429mΩ 840mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS