SFE4030A-1R2N-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-1R2N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464067
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2uH 21mΩ 3.82A 5.8A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS