SFE4030A-121M-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-121M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464088
Package
SMD,4x4mm
Description
1.755Ω 120uH 420mA 550mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS