SFE4030A-101M-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-101M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464087
Package
SMD,4x4mm
Description
1.495Ω 100uH 450mA 600mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS