SFE4020A-R68N-F-HF
MFR.Part #
SFE4020A-R68N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464132
Package
SMD,4x4mm
Description
17mΩ 3.3A 6.8A 680nH ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS