SFE4020A-680M-F-HF
MFR.Part #
SFE4020A-680M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464152
Package
SMD,4x4mm
Description
1.13Ω 500mA 670mA 68uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS