SFE4020A-220M-F-HF
MFR.Part #
SFE4020A-220M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464147
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 22uH 360mΩ 870mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS