SFE4012A-470M-F-HF
MFR.Part #
SFE4012A-470M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463942
Package
SMD,4x4mm
Description
1.43Ω 350mA 370mA 47uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS