SFE4012A-330M-F-HF
MFR.Part #
SFE4012A-330M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463941
Package
SMD,4x4mm
Description
1.053Ω 33uH 420mA 420mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS