SFE4012A-1R0N-F-HF
MFR.Part #
SFE4012A-1R0N-F-HF
JLCPCB Part #
C22463928
Package
SMD,4x4mm
Description
1.65A 1uH 2.61A 65mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS