SFE3015A-820M-F-HF
MFR.Part #
SFE3015A-820M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463924
Package
SMD,3x3mm
Description
250mA 250mA 3Ω 82uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS