SFE3012A-100M-F-HF
MFR.Part #
SFE3012A-100M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464058
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 345mΩ 600mA 800mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS