SFE3010A-330M-F-HF
MFR.Part #
SFE3010A-330M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464047
Package
SMD,3x3mm
Description
2.015Ω 300mA 300mA 33uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS