SFE252012S-2R2M-F-HF
MFR.Part #
SFE252012S-2R2M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464342
Description
1.9A 1.9A 2.2uH 93mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS