DSE453226-470K-HF
MFR.Part #
DSE453226-470K-HF
JLCPCB Part #
C22464010
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
47uH 500mA 500mA 996mΩ ±10% SMD,4.5x3.2mm Power Inductors ROHS