DSE453226-151K-HF
MFR.Part #
DSE453226-151K-HF
JLCPCB Part #
C22464013
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
150uH 2.86Ω 300mA 350mA ±10% SMD,4.5x3.2mm Power Inductors ROHS