TP224003-2
Extended
Manufacturer
DB Unlimited
MFR.Part #
TP224003-2
JLCPCB Part #
C3812103
Package
Plugin,D=22mm
Description
-30℃~+70℃ 1V~40V 22mm 4kHz 8.5mm 80dB Passive (Externally Driven) Piezoelectric 插件,D=22mm Buzzers ROHS