SM3604100-1
Extended
Manufacturer
DB Unlimited
MFR.Part #
SM3604100-1
Description
-40℃~+85℃ 100Ω 250mW 36mm 450Hz 450Hz~5kHz 5mm Electromagnetic - Speakers ROHS