SM300608-1
Extended
Manufacturer
DB Unlimited
MFR.Part #
SM300608-1
Description
-10℃~+40℃ 300mW 30mm 5.1mm 600Hz 600Hz~20kHz 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS