VSRP2512S1-R030J
MFR.Part #
VSRP2512S1-R030J
JLCPCB Part #
C4248141
Description
-55℃~+155℃ 1W 30mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS