VSRP1206S1-R300J
MFR.Part #
VSRP1206S1-R300J
JLCPCB Part #
C4340297
Description
-55℃~+155℃ 1W 300mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS