SCRR2512S1-R910F
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
SCRR2512S1-R910F
JLCPCB Part #
C4248000
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 1W 910mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS