RL-1220-4-R030-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
RL-1220-4-R030-FNH
JLCPCB Part #
C17298808
Description
30mΩ 500mW Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS