RL-0816-F-1R00-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
RL-0816-F-1R00-FNH
JLCPCB Part #
C4204168
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 1Ω 333mW Metal Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS