RLT1220-F-2R20-FNH
MFR.Part #
RLT1220-F-2R20-FNH
JLCPCB Part #
C3918161
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 2.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS