RLT1220-F-1R00-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
RLT1220-F-1R00-FNH
JLCPCB Part #
C3980275
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS