RL3720WT-R020-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
RL3720WT-R020-FNH
JLCPCB Part #
C367340
Package
1508
Description
-55℃~+125℃ 1W 20mΩ ±1% ±100ppm/℃ 1508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS