PFR03S-510-JNH
MFR.Part #
PFR03S-510-JNH
JLCPCB Part #
C3972174
Description
-55℃~+125℃ 50mW 51Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS