PFR03S-2740-FNH
MFR.Part #
PFR03S-2740-FNH
JLCPCB Part #
C4216269
Description
-55℃~+125℃ 274Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS