PFR03S-205-JNH
MFR.Part #
PFR03S-205-JNH
JLCPCB Part #
C3936009
Description
-55℃~+125℃ 2MΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS