PFR03S-203-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PFR03S-203-FNH
JLCPCB Part #
C4201349
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS