PFR03S-183-FNH
MFR.Part #
PFR03S-183-FNH
JLCPCB Part #
C17342290
Description
-55℃~+125℃ 18kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS