PFR03S-101-JNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PFR03S-101-JNH
JLCPCB Part #
C4057293
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS