PFR02S-474-FNH
MFR.Part #
PFR02S-474-FNH
JLCPCB Part #
C4309943
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS