PFR02S-3923-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PFR02S-3923-FNH
JLCPCB Part #
C4121850
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS