PFR02S-154-FNH
MFR.Part #
PFR02S-154-FNH
JLCPCB Part #
C4200471
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS