CWL0306-10N-HNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
CWL0306-10N-HNH
JLCPCB Part #
C19748705
Package
0201
Description
10nH 25@500MHz 380mΩ 400mA ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS