CMLE061E-2R2MS
MFR.Part #
CMLE061E-2R2MS
JLCPCB Part #
C218755
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
2.2uH 42mΩ 5.1A 6.1A ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS