CML0510-1N2-CNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
CML0510-1N2-CNH
JLCPCB Part #
C19729899
Package
0402
Description
1.2A 1.2nH 100mΩ 15@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS