CML0306-6N8-HNH
MFR.Part #
CML0306-6N8-HNH
JLCPCB Part #
C218754
Description
250mA 5.5GHz 5@100MHz 6.8nH 700mΩ ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS