CML0306-5N6-HNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
CML0306-5N6-HNH
JLCPCB Part #
C218753
Package
0201
Description
270mA 5.6nH 500mΩ 5@100MHz 6GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS