CMLO0650H1R0MTT
MFR.Part #
CMLO0650H1R0MTT
JLCPCB Part #
C439005
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
12A 13A 1uH 5.2mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS