CMLO0420H1R0MTT
Extended
Manufacturer
Cybermax
MFR.Part #
CMLO0420H1R0MTT
JLCPCB Part #
C438928
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1uH 27mΩ 4.5A 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS