CMCW1608F1R0KTT
MFR.Part #
CMCW1608F1R0KTT
JLCPCB Part #
C961361
Package
SMD,1.7x1mm
Description
103MHz 1uH 320mΩ 700mA 700mA Wire-wound chip inductor ±10% SMD,1.7x1mm Inductors (SMD) ROHS