CVHD-950-70.000
Extended
Manufacturer
Crystek Corporation
MFR.Part #
CVHD-950-70.000
JLCPCB Part #
C6162431
Package
SMD-4P,14.2x9.1mm
Description
0℃~+70℃ 25mA 3.3V 70MHz CMOS ±20ppm SMD-4P,14.2x9.1mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS