CC6924SG-5FB065
MFR.Part #
CC6924SG-5FB065
JLCPCB Part #
C6075558
Package
SOP-16W
Description
-40℃~+125℃ 0.3mΩ 1.2us 250kHz 30.77mV/A 5000Vrms 5V Support ±65A SOP-16W Current Sensors ROHS