CC6920BSO-25A
MFR.Part #
CC6920BSO-25A
JLCPCB Part #
C2880433
Package
SOP-8
Description
-25A~25A -40℃~+125℃ 0.9mΩ 1us 20mA 250kHz 3.3V 3500Vrms 52.8mV/A Support SOP-8 Current Sensors ROHS